-0.7 C
Tehran
چهارشنبه، 1 بهمن 1399

درباره بنیس فلاور

وارد یک گل‌فروشی می‌شوید که همه جایش پر است از رنگ و عطرهایی که حالِ شما را تازه می‌کنند و از میان جام‌ها و گلدان‌های پر از گل، فروشنده با لبخندی که دست شما را برای انتخاب، باز می‌گذارد، به شما مثل یک آشنای قدیمی خوش‌آمد می‌گوید: «سلام، به بنیس خوش‌ آمدید.»

فعالیت ما در حوزۀ گل و گیاه، لحظه‌ای آغاز شد که حدود هشت سال پیش بذر رزهای کاشته شده، در مجموعه گلخانه‌هایمان در روستای باصفای «بنیس»، سر از خاک بیرون آوردند. گسترش تولیدات و حضورما با نام تجاری «کشت و صنعت سرین دره بنیس» در بازار باعث شد تا با تشکیل تیم گل‌آرایی، فروشگاه آنلاین و فیزیکی خود را راه بیندازیم و روح سبز دنیای گل و گیاه را به خانه، محل کار و مراسم‌های شما دعوت کنیم.

ما تصمیم داریم حاصل تلاش چندین سالۀ خود را بدون واسطه و با بهره از دست و ذهن هنرمندان گل‌آرای‌مان و به کمک اینترنت به شما یا او که دوستش دارید، برسانیم تا در گوشه‌ای یا روی میزی چشم‌نوازی کند. در فروشگاه اینترنتی بنیس، می‌خواهیم با نگاهی نو، مثل حضوری که در بازار گل تهران داشتیم، لذت لمس تازگی شاخه‌های رنگارنگ گل‌ها و برگ‌های سبز گیاهانش را برای عزیزان‌تان فراهم کنیم تا شکوفه احساساتی سبز را به شکل هدیه‌ای برازنده و درخور، به آنکه دوستش دارید، تقدیم کنیم.

بنیس پرورش دهنده و گل‌آرایی با تجربه و وقت‌شناس در کنار شماست تا تمام ذوق و پاسخی که برای انتخاب هدیه‌ای پر از زندگی نیاز دارید، چه هنگام خرید، چه در نگهداری آنها، سخاوتمندانه به شما بدهد و کمک کند ثانیه‌هایی پررنگ‌تر از عمر

 خود و آنها که دوستشان دارید را با گلی ابریشمین ثبت کنید.

بنیس با وسواس، بهترین گزینه‌ها را از گلخانه‌هایش یا بازار گل، برای شما دستچین کرده و مناسب‌ترین قیمت را پیشنهاد داده و منتظر است، پسند کنید تا متبحرانه‌ آن را طراحی و آرایش کند و دقیقا سر وقت، هدیه شما را به مقصد برساند.

ما نماینده شما برای روزها و اتفاق‌های مهم زندگیتان هستیم؛ شما با ثبت تاریخ‌های ارزشمند شخصیتان در قسمت تقویم بنیس، این افتخار را نصیب ما می‌کنید تا آنها را ابدی کنیم و یادمان باشد و شما نیز فراموش نکنید.

بنیس می‌داند که سفیر شماست و تا زمانی که هدایایتان را آراسته، برازنده و درخورد تحویل گیرنده‌اش به مقصد نرساند، کارش تمام نشده است. در تمام طول این همراهی بنیس خود را سفیر و نماینده شما می‌داند و آنچنان رفتار می‌کند که ذره‌ای اعتبار شما خدشه‌دار نشود. بنیس می‌داند که بزرگترین سرمایه‌اش اعتماد شماست و از آن مثل گوهری درخشان مراقبت می‌کند.

مطالب اخیر

باکس گل ولنتاین 99

خرید گل رز ولنتاین و 5 نکته مهم آن

0
14 فوریه 2021 یا 26 بهمن 99  مصادف با روز ولنتاین 99 است. جشنی جهانی که از قرن‌ها پیش آغاز شده و در آن عشاق جهان، به همدیگر هدیه می‌دهند. در...