مطلب

برخی گل‌ها علاوه بر زیبایی و طراوت دارای افسانه‌ها، داستان‌ها و قصه‌های جذابی هستند که با فرهنگ و ریشه‌های اقوام سرزمین‌مان گره خورده‌اند. گل‌های اسطوره‌ای ایران در مناطق گوناگونی می‌رویند و هر کدام نقش مهمی در شکل‌گیری تاریخ و تمدن داشته و هنوز هم قصه‌های جدیدی را می‎‌آفرینند. در ادامه از پنج گلی گفته‌ایم که در اسطوره‌های ایرانی نقش مهمی داشته‌اند.

برچسب ها:

مطلب

یک روز صبح ناگهان از خواب بیدار می‌شوید و یادتان می‌آید تولد بهترین دوست‌تان را فراموش کرده‌اید! حالا در این مدت کوتاه چگونه هدیه‌ای زیبا و با ارزش برایش تهیه کنید و از آن مهم‌تر چگونه باید در این خیابان‌های پر ترافیک، هدیه را به دست دوست‌تان برسانید؟ پیش از آنکه بیشتر از این استرس و نگرانی را تحمل کنید، برایتان یک خبر خوب داریم! ده‌ها سال است که سرویسی به‌نام فروشگاه‌ آنلاین گل تاسیس شده و به شما این امکان را می‌دهد که زیباترین و خوش‌عطرترین هدایا را در مدتی کوتاه به دست دوستان و عزیزان‌تان برسانید.

برچسب ها:

مطلب

گل‌‌ها زیبارویان ارزشمندی هستند که معمولا آنها را با رنگ‌ها و عطرهای دلنواز به یاد می‌آوریم. اما در این جهان رنگارنگ، گل‌هایی هم هستند که به طعم‌شان مشهورند و می‌توان از آنها به‌عنوان چاشنی غذا، دارو و یا تزییات دورچین بشقاب‌ها استفاده کنید. در این مطلب از وبلاگ فروشگاه آنلاین گل و گیاه بنیس ما 12 گلی را بررسی کردیم که خاصیت‌ها و طعم‌های بی‌نظیری دارند.

برچسب ها:

مطلب

در سرتاسر جهان چند گل بسیارخاص وجود دارد که به دلایلی مانند نایاب بودن، ارزشمندی اقتصادی و یا نقشی که علم باغبانی و ژنتیک در تولّد آنها داشته، بسیار گران هستند. این گل‌ها معمولا در سرزمین خود، کالایی استراتژیک و مهم تلقی شده و دولت‌ها و سازمان‌ها تلاش می‌کنند که برنامه‌های حفاظتی گوناگون را درباره آنها اعمال کنند. در ادامه از 8 گل گران‌قیمت دنیا بیشتر بدانید.

برچسب ها:

مطلب

بهترین گیاه آپارتمانی که می‌توانید در خانه یا محل کارتان از آن نگهداری کنید، چیست؟ پیش از پاسخ به این سوال ابتدا باید بررسی کنیم که شرایط شما برای نگهداری از چه گیاهی مناسب است، آیا تجربه نگهداری از گل و گیاه را داشته‌اید، فضایی که برای نگهداری از گیاهان دارید در چه موقعیتی است و آیا شما از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید! با توجه به تمام این موضوعات بنیس پیشنهادات زیر را برای انتخاب گل‌های آپارتمانی‌تان ارائه کرده است.

برچسب ها: