5 گل و گیاه پیشنهادی برای روز مادر

  • چهارشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
مطلب

گل‌ها یکی از بهترین هدایایی هستند که می‌توانید برای تبریک روز مادر و روز زن آن‌را به مادران مهربان و زنان ارزشمند زندگی‌تان تقدیم کنید. در این مطلب از وبلاگ بنیس فلاور از پنج گل و گلدانی گفته‌ایم که می‌توانند برای روز مادر انتخابی عالی باشند و هدیه‌ای خاص و زیبا را برای این روز خاص خلق کنند.

گل رز، یک انتخاب همیشگی

یکی از گل‌هایی که همیشه می‌توانید آن‌را به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید، گل رز است. گلی که از هزاران سال پیش به‌عنوان هدیه‌ای با ارزش در جشن‌ها و محافل گوناگون حضور داشته و می‌تواند یک پیشنهاد عالی برای هدیه روز مادر باشد. در این بین گل‌های رز قرمز که نمادی از عشق هستند و گل‌های رز سفید که معصومیت و پاکی را یادآوری می‌کنند؛ از بهترین انتخاب‌ها خواهند بود. اگر شما هم دوست دارید گلی که در روز مادر هدیه می‌کنید، از یک بوته گل رز به دستان مادرتان رسیده باشد می‌توانید دسته گل، باکس گل و حتی گل رز جاودان بنیس فلاور را انتخاب کنید. گل‌های رز جاودان که از گل‌های رز طبیعی و با حفظ کامل بافت و رنگ تهیه شده‌اند و می‌توانید یکی از زیباترین و باکیفیت‌ترین گل‌های رز جاودان را از بین گل‌های متنوع انتخاب کنید.

گل رز جاودان
خرید آنلاین گل رز جاودان

 

گل میخک، از قصر پادشاهان تا منزل شما

میخک گلی مقاوم، خوش‌رنگ، خوش عطر و اعجاب انگیز است. میخک‌ها به دلیل خواص درمانی و اثراتی که در بهبود بیماری‌ها و کاهش درد داشته‌اند، گیاهی ارزشمند و قابل احترام بوده و از زمان‌های قدیم حتی برای ساختن تاج پادشاهان از آنها استفاده می‌شده است. از سوی دیگر گل میخک نمادی از تحسین، افتخار و عشق عمیق است، پس اگر مادر شما زنی قوی و زندگی بخش است و یا همسرتان در سخت‌ترین لحظات زندگی بهترین همراه و دوست شماست، می‌توانید او را با گل‌آرایی‌هایی که با میخک، زیباتر شده‌اند شگفت‌زده کنید. بنیس فلاور با انتخاب گل میخک و استفاده از آن در دسته گل رویا، سبد گل مانا و دیگر محصولات، برای انتخاب گل‌های میخک جذاب و دلربا کنارتان خواهد بود.


دسته گل میخک رویا

 

ماندگار مثل آلسترومریا

شانس، خوشبختی و محبت را برای چه کسی می‌خواهید؟ قطعا مادران و همسران از جمله کسانی هستند که لایق تمام این صفات زیبا هستند و در نتیجه می‌توانید از گل آلسترومریا برای هدیه دادن به آنها استفاده کنید. گل‌های آلسترومریا با رنگ‌های جذاب و عطر دل‌انگیز در سبد گل، دسته گل و... استفاده می‌شوند و می‌توانند هدیه‌ای ناب برای تبریک رویدادهای زیبا باشند. با انتخاب گل آلسترومریا هدیه‌ای خاص و زیبنده دارید که می‌توانید با آنها زیباترین خاطرات را در ذهن کسی که دوستش دارید ثبت کنید.

سبد گل آلسترومریا
سبد گل ویژه روز مادر با گل آلسترومریا

 

خوش عطر مثل فرزیا

یکی دیگر از بهترین گل‌هایی که می‌توانید برای روز مادر انتخاب کنید، گل‌های خوش‌عطر و زیبای فرزیا هستند. گل‌هایی که پایه عطرهای مختلف هستند و رنگ‌های متنوع آن می‌تواند زیباترین هدایا را برای مادران مهربان خلق کند. از سوی دیگر گل‌های فرزیا فصل رویش محدودی دارند و انتخاب آنها می‌تواند هدیه روز مادر و روز زن را بسیار خاص‌تر و جذاب‎‌تر کند. گل‌ آرای بنیس فلاور با انتخاب گل‌های فرزیا زرد در باکس گل فرشته و گل‌های فرزیا بنفش در سبد گل مانا، این گل‌های جذاب را تبدیل به هدیه‌‌ای دوست داشتنی کرده است.


باکس گل فریزیا
خرید آنلاین باکس گل ویژه روز مادر

 

گیاهان آپارتمانی، دوستان همیشگی

در بیشتر خانه‌‌ها، زندگی و حیات گل‌های آپارتمانی به مادرها وابسته است. مادرها با مهربانی و لطافت از گیاهان آپارتمانی مراقبت و معمولا از گلدان‌های جدید هم استقبال می‌کنند. به همین دلیل یکی از بهترین هدایا گلدان‌های آپارتمانی هستند که می‌توانید آنها را برای روز مادر و روز زن هدیه دهید. گل‌های آپارتمانی دوستان همیشگی و مهربانی هستند و با انتخاب هوشمندانه آنها می‌توانید در کنار یک گلدان زیبا، مثلا یک دستگاه تصفیه هوا بسیار کم خرج و در عین حال زیبا داشته باشید.

خرید آنلاین گلدان آپارتمانی
سفارش آنلاین گلدان‌های آپارتمانی برای روز مادر

 

گل‌ها از زیباترین هدیه‌هایی هستند که برای روز مادر و روز زن می‌‌توانید برای انتقال احساسات و عواطف خود از آنها کمک بگیرید. به همین دلیل با خرید گل و گلدان می‌توانید بهترین‌ها را برای کسانی که دوست‌شان دارید بسازید و خاطراتی خوش و زیبا را در ذهن‌شان باقی بگذارید. امیدواریم این مطلب از وبلاگ بنیس فلاور بتواند برای انتخاب گل‌های روز مادر به کمک‌تان بیاید و زیباترین‌ها نصیب شما و تمام کسانی که دوست‌شان دارید باشد.انتخاب هوشمندانه، می‌تواند مثل خرید یک گلدان سانسوریا باشد که ناسا هم آن‌را به‌عنوان گیاه اتاق خواب معرفی کرده است، می‌تواند هدیه‌ای ماندگار برای روز مادر باشد. به همین دلیل فروشگاه آنلاین گل و گیاه بنیس فلاور با ارائه طیف وسیعی از گل‌های آپارتمانی در کنار شماست تا هدیه‌ای زیبا و منحصر به فرد را به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید.


نظری تا کنون ثبت نشده است . شما اولین نفر باشید
ارسال نظر