مطلب

بسته‌بندی و کادوپیچ کردن یک هدیه گاهی به اندازه انتخاب خود هدیه، مهم و ارزشمند است. شیوه کادوپیچ کردن هدایای ولنتاین می‌تواند ذوق و شوق کسی که به او هدیه می‌دهید را چند برابر کند و ضمنا به او نشان دهد که چقدر برایتان ارزشمند بوده است. در این مطلب از وبلاگ بنیس فلاور برایتان 20 عکس آورده‌ایم که می‌توانید برای تزیین هدایای ولنتاین از آنها استفاده کنید.

از طبیعت کمک بگیرید

بسیاری از کادوها را می‌توانید با کمک چند شاخه، برگ، چوب و یا حتی سنگ و گوش‌ماهی زیباتر کنید. حال که می‌خواهید که این هدیه را در روز ولنتاین تقدیم کنید، می‌توانید دنبال طرح‌هایی باشید که در طبیعت شبیه قلب هستند و می‌توانند حس زیبایی را بیشتر و بهتر منتقل کنند. از سوی دیگر گل‌ها، گیاهان، برگ‌ها و شاخه‌ها رنگ‌ها و طرح‌های جذاب و متفاوتی دارند و می‌تواند از آنها برای زیباتر کردن هدایای خود استفاده کنید.

نکته بسیار مهم این است که برای استفاده از برگ‌ها و شاخه‌ها لازم نیست به درختان آسیب بزنیم و در طبیعت آنقدر گیاهان و برگ‌های جدا شده از درختان وجود دارد که می‌توانیم از آنها برای تزیین هدایای ولنتاین استفاده کنیم. در ادامه چند  ایده تزییتن هدایای ولنتاین که با استفاده گل‌ها، برگ‌ها و دیگر عناصر طبیعی آماده شده‌اند، را برایتان آورده‌ایم.

تزیین هدیه با برگ درختان
تزیین هدایا با برگ درختان

 

تزیین کادو با شاخه درختان
ساختن ستاره‌های چوبی با شاخه‌های درختان برای تزیین کادو

 

استفاده از گوش ماهی برای تزیین کادو
استفاده از گوش ماهی برای ساختن و تزیین هدیه ولنتاین

 

استفاده از برگ برای تزیین کادو ولنتاین
با چند برگ، مقداری نخ و کمی حوصله زیباترین‌ها را خلق کنید

 

ایده ساده تزیین کادو
برای انتخاب طرح و رنگ‌‌ها از الگوهای طبیعت کمک بگیرید

 

مهرهای جالب بسازید

حتی اگر هیچ تجربه‌ای در این کار ندارید، نگران نباشید ساختن مهر و تزیین هدایا با آنها آنقدر ساده است که دوست دارید از این به بعد تمام هدایایی که دارید را با مهرهای گوناگون تزیین کنید. برای این کار کافی است یک برگ یا الگویی که به آن علاقه دارید را پیدا کنید و بعد آن‌را با کمی رنگ، تبدیل به یه مهر کنید. حالا می‌توتنید کاغذ کادویی بسازید که طرحش در هیچ جایی نیست و قطعا ساختن یک کاغذ کادوی دست‌ساز و استفاده از آن برای کادوهای ولنتاین، جذابیت و زیبایی بسیاری دارد.

علاوه بر این می‌توانید طرحی که دوست دارید را روی یک سیب زمینی دربیاورید و بعد اطراف طرح را با یک چاقو برش بزنید تا طرح اصلی نمایان شود و بعد مهرتان را به رنگ آغشته و آن‍را برای تزیین کاغذ کادوها استفاده کنید. یکی دیگر از پیشنهادهای تزیین کاغذ کادوهای ولنتاین نیز می‌تواند با سبزیجات باشد. مثلا اگر یک پیاز را از وسط نصف کنید، حلقه‌های تو در تویی را می‌بینید که با کمی رنگ، به یک مهر جذاب تبدیل می‌شوند و اگر یک کلم قرمز را از وسط نصف کنید، طرحی می‌بینید که تقریبا شبیه گل رز است و می‌توانید حتی بدون رنگ، این طرح را به یک کاغذ یا پارچه منتقل کنید. در نهایت بعضی میوه‌ها مثل پرتغال، لیمو و نارنگی هم اگر یک برش عرضی داشته باشند، می‌توانند مثل یک مهر کار کنند و به زیباتر شدن هدیه ولنتاین شما کمک کنند. در ادامه چند ایده‌ای که مربوط به ساختن مهرهای گوناگون و استفاده از آن برای تزیین هدایای ولنتاین است را برایتان آورده‌ایم.

ساختن مهر با میوه ها و طبیعت
با پرتغال، لیمو، پیاز، کلم و... می‌توانید مهرهای طبیعی بسازید

 

ایده تزیین هدایا
با رنگ کردن پشت برگ‌ها مهرهای طبیعی بسازید و کاغذ کادوی هدایای ولنتاین را تزیین کنید

 

 

گره‌های جذاب ببندید

یکی از راه‌های جذاب‌تر کردن هدیه‌های ولنتاین استفاده از انواع ربان‌ها، پارچه‌ها، بندها و نخ‌ها برای بستن هدایای ولنتاین است. اینکه چگونه گره‌ای روی کادوی ولنتاین بزنید، قطعا به زیباتر شدن لحظاتی که در روز ولنتاین دارید کمک خواهد کرد. اگر برای زدن این گره‌ها نیاز به کمک دارید یا نمی‌دانید از کجا شروع کنید هم نگران نباشید. ما در ادامه چند ایده برای زیباتر شدن گره‌های کادوهای ولنتاین برایتان آورده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال کادوهای ولنتاین حتما نگاهی به این عکس‌ها بیندازید.

ایده تزیین کادو ولنتاین
تزیین کادو ولنتاین با گره‌های ساده

ایده تزیین کادو
ایده تزیین کادوی ولنتاین با ربان و پارچه

 

ایده تزیین کادو
با چند ربان و بند می‌توانید هدیه‌های متفاوتی برای ولنتاین بسازیدایده تزیین کادو
ایده تزیین کادوی ولنتاین با ساده‌ترین وسایل تزیینی

 

با شیرینی‌ها، شیرین‌تر شوید

با کمک شیرینی و شکلات‌ می‌توانید هدایای ولنتاین را زیباتر، خاص‌تر و خاطره‌ی آن را جاودانه کنید. یکی از شیرینی‌هایی که برای تبریک ولنتاین بسیار کاربرد دارد، شیرینی‌های رنگارنگ ماکارون است. خوراکی جذاب و زیبایی که بسیار شبیه به شیرینی لطیفه خودمان است اما رنگ‌های متفاوتی دارد. شکلات‌ها و شیرینی‌ها با رنگ‌ها و طرح‌های جذابی که دارند، یک انتخاب عالی برای اضافه شدن به باکس‌های هدیه هستند و می‌توانند به‌عنوان یک تزیین برای هدایایی که دارید استفاده شوند.

شیرینی های ماکارون برای ولنتاین
استفاده از شیرینی‌های ماکارون برای تزیین هدیه‌های ولنتاین

 

تزیین کادو با شیرینی ها
با شیرینی‌ها می‌توانید هدیه‌های ولنتاین را خاص و زیباتر کنید

 

ایده تزیین کادو با شیرینی
حتی با یک یا دو عدد شیرینی می‌توانید کادوی ولنتاین بسیار خاصی بسازید

 

از جعبه‌ها و الگوهای اوریگامی کمک بگیرید

جعبه‌ها، همواره یکی از بهترین پیشنهادها برای شیک‌تر و زیباتر شدن کادوها هستند. حالا اگر دوست دارید کادوی ولنتاین را درون یک جعبه بگذارید، می‌توانید با کمک الگوهای اوریگامی جعبه‌های زیبایی بسازید و هدایای ولنتاین‌تان را درون آنها بگذارید. الگوهایی که برای این جعبه‌ها وجود دارد از ساده تا پیچیده هستند و می‌توانید بر اساس مهارت‌ها و فرم کلی هدیه‌تان، یک جعبه مناسب برای هدیه ولنتاین خود استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید از جعبه‌های آماده استفاده کنید و بعد خودتان با توجه به نکاتی که در بالا برایتان گفته‌ایم آن‌را تزیین کنید.

جعبه مخصوص هدیه ولنتاین
با اروریگامی می‌توانید جعبه‌های جذابی برای هدیه‌های ولنتاین بسازید

 

جعبه کادوی ولنتاین
به سادگی می‌توانید خودتان برای کادوی ولنتاین جعبه بسازید

 

 

از عکس‌هایتان غافل نشوید

عکس‌های دو نفره‌ای که برایتان خاطرات بسیاری را تداعی می‌کند، می‌تواند یک پیشنهاد عالی برای تزیین کادوهای ولنتاین باشد. برای این کار می‌توانید از برنامه‌های مختلفی استفاده کنید و یا آن‌را روی یک کاغذ بافت‌دار چاپ کرده و آن‌را روی کادوهایتان بگذارید. دیدن یک عکس دوست‌داشتنی می‌تواند در روز ولنتاین آنقدر دلچسب باشد که تا سال‌ها در خاطرات‌‍تان باقی بماند.

ایده کادو کردن هدیه ولنتاین
با کمک عکس‌های دو نفره یا مناظری که با هم در آنجا خاطره دارید، هدیه‌ ولنتاین را کادو کنید

 

از پارچه‌ها استفاده کنید

بقچه‌های مادر بزرگ‌ها را دیده‌اید؟ پارچه‌هایی رنگارنگ و زیبا که می‌توانند به سادگی دور هدیه‌تان پیچیده و بعد هم با یک گره‌ی بزرگ تمام می‌شوند. شما هم می‌توانید با یک پارچه زیبا یک بقچه کوچک آماده کنید، هدیه‌تان را در میان آن بگذارید، یک گره بزنید و بعد یک شاخه گل یا یک قلب لابه‌لای گره بگذارید و گره دوم را بزنید.

ایده برای کادو کردن هدیه ولنتاین
می‌توانید کادوهای ولنتاین را در پارچه‌هایی شبیه یک بقچه بپیچید

 

 

ایده کادو کردن کادوی ولنتاین
می‌توانید زیر گره بقچه، یک برگ یا چند شاخه بگذارید و هدیه ولنتاین را کادو کنید

 

 

تزیین کادوی ولنتاین
تزیین کادوی ولنتاین با بقچه و تزیین برگ‌های طبیعی

 

در پایان تیم بنیس فلاور امیدوار است هدیه‌ای که برای ولنتاین انتخاب کرده‌اید را به زیباترین شکل ممکن تزیین و آن‌را به کسی که دوستش دارید هدیه کنید. آیا این ایده‌ها برایتان کاربردی است؟ شما چه ایده‌هایی برای تزیین هدایای ولنتاین دارید؟


نظری تا کنون ثبت نشده است . شما اولین نفر باشید
ارسال نظر