مطلب

رزهای جاودان گل‌های اعجاب‌انگیزی هستند که از سال‌ها پیش به جهان ما قدم گذاشته‌اند. رز جاودان، گل‌هایی طبیعی هستند که با روش‌هایی خاص ماندگار شده‌اند و تا سال‌ها کنار کسی که دوستش دارید باقی خواهند ماند. در ادامه بیشتر درباره گل‌های رز جاودان و 7 سوال مهمی گفته‌ایم که درباره آنها ممکن است برایتان پیش بیاید.

1- رز جاودان از کجا آمده؟

اگر علاقه‌مند به قصه‌ها و فیلم‌های عاشقانه باشید، حتما تصاویری را به‌خاطر می‌آورید که گل‌های رز در آنها نقش مهمی داشته‌اند. اما یکی از مهم‌ترین داستان‌هایی که گل رز در آن نقش دارد، داستان دیو و دلبر است. داستانی که در آن شاهزاده‌ای طلسم شده یک شاخه گل رز جاودان دارد. شاهزاده باید بتواند تا قبل از تولد بیست و یک سالگی‌اش عشق واقعی را پیدا کند تا غنچه گل رز تبدیل به گل شود و طلسم بشکند. به همین دلیل آنچه که امروز به‌عنوان گل رز جاودان می‌شناسیم، شباهت بسیار زیادی به تصاویری دارد که در داستان دیو و دلبر آمدهاست. این تاثیر تا آنجا پیش رفته که به گل‌های رز جاودانی که ساقه‌ای بلند دارند و درون یک محفظه‌ی شیشه‌ای قرار گرفته‌اند، گل رز دیو و دلبر نیز می‌گویند.

علاوه بر این داستان، در داستان شازده کوچولو هم گل رزی داریم که عزیزترین دوست شازده کوچولو است و وقتی قرار است او سیاره‌اش را ترک کند، گل رزش را در محفظه‌ای می‌گذارد تا از آسیب و مشکل دور بماند. در این داستان نیز گل رز با ساقه‌ای کشیده و بلند درون حبابی شیشه‌ای است و روزها و شب‌ها را در انتظار بازگشت شازده کوچولو پشت سر می‌گذارد.

گل رز جاودان

 

2- آیا گل‌های رز جاودان، طبیعی هستند؟

با تاثیر از داستان‌های گوناگون، در سال 1980 گل‌های رز برای اولین بار و با روش‌هایی خاص مومیایی و بعد هم جاودان شدند. در این روش گل رز طبیعی به موادی آغشته می‌شود که فرم و بافت گل‌ها حفظ شده و گلبرگ‌ها، ساقه، برگ و... گیاه کاملا طبیعی و برای خود گیاه است. درواقع شما با خرید گل رز جاودان، گل‌های طبیعی را به خانه می‎‌برید که زیبا، مقاوم و بسیار خاص هستند.

خرید آنلاین گل رز جاودان

 

3- گل‌های رز جاودان چقدر عمر می‌کنند؟

رزهای جاودان درمجموع حدودا بین یک تا سه سال بدون مشکل باقی می‌مانند. البته اگر شما آن‌را در جایگاه مناسب خودش نگه دارید و نگذارید رطوبت یا گرد و غبار زیادی به آن برسد.

گل‌های رز جاودان پس از گذر سال‌ها نیز زیبا باقی می‌مانند و اگر مراقب باشید که دست‌تان به گلبرگ‌ها برخورد نکند حتی می‌توانید بیشتر از سه سال از گل‌‌های رز جاودان نگهداری کنید.

سفارش آنلاین گل رز جاودان

 

4- قیمت گل رز جاودان چقدر است؟

گل‌های رز جاودان با توجه به اندازه، رنگ و محفظه‌هایی که در آن قرار می‌گیرند، قیمت‌های مختلفی خواهند داشت. فروشگاه آنلاین گل و گیاه بنیس فلاور با ارائه طیف وسیعی از گل‌های رز جاودان با قیمت‌های گوناگون به دوست‌داران گل رز جاودان کمک می‌کند تا بتوانند گلی زیبا و مناسب را انتخاب کرده و آن‌را به کسی که دوستش دارند هدیه کنند. در مجموع قیمت گل‌های رز جاودان از حدود 150 هزار تومان شروع می‌شود و با توجه به اندازه گل‌ها و محفظه‌های گوناگون قیمت‌ها تغییر می‌کند.

خرید انلاین گل رز جاودان

 

5- نحوه سفارش گل رز جاودان

برای سفارش گل رز جاودان می‌توانید به سادگی از طریق فروشگاه آنلاین گل و گیاه بنیس اقدام کرده و گل رز جاودان خود را سفارش دهید. برای خرید گل‌های رز جاودان فقط کافی است از طریق کلید خرید آنلاین اقدام کرده  و سپس گل خود را در آدرسی که می‌خواهید تحویل بگیرید. ضمنا شما می‌توانید گل‌های رز جاودان را مستقیما برای کسی که دوستش دارید بفرستید.

 

در پایان امیدواریم این مطلب بتواند به شما در خرید گل‌های رز جاودان کمک کند.. گل‌های رز جاودان هدیه‌ای عالی برای روز ولنتاین، روز معلم، روز مادر، تبریک تولد، فارغ‌التحصیلی، بخبود بیماری و... است. با هدیه دادن گل‌های رز جاودان عشق و محبت خود را تا همیشه در قلب کسی که دوستش دارید جاودان کنید.  برای خرید آنلاین گل رز جاودان در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف در فروشگاه آنلاین گل و گیاه بنیس منتظر شما هستیم.


نظری تا کنون ثبت نشده است . شما اولین نفر باشید
ارسال نظر